Magazín

Pohľad za oponu
Magazín

Pohľad za oponu

Aj tento rok novinárska kolóna Dácií vyrazila za cieľom. Minulý rok po slovenských dodávateľoch, tento však viac do hĺbky. Rovno až na stranu servisných služieb. 
Soľ nad zlato
Magazín

Soľ nad zlato

Čo by sme za to dali, keby sme sa tam mohli vrátiť. Rozprávkovo rovné soľné planiny v Utahu nemohli dvakrát za sebou pre silné dažde hostiť tradičný bonnevillský týždeň rýchlosti, a tak sme aspoň zaspomínali, aké to bolo, keď sme tam v roku 2013 naposledy so stovkami iných lámali rekordy.
Do Rakúska na lyžovačku
Magazín

Do Rakúska na lyžovačku

Byť v pracovnom kolobehu či v každodennom rodinnom stereotype, si občas žiada tvrdý reset. Pre mňa sú tým najtvrdším a zároveň najlepším resetom dve veci - auto a lyže. A tak bolo jasné, ako si nabijem baterky na hodne dlhú chvíľu. Ešte vybrať destináciu - tentoraz to bolo rakúske stredisko Turracher Höhe.
Kráska a zviera
Magazín

Kráska a zviera

Príbeh BMW M3 sa dostáva do druhej fázy, legendárne kupé totiž prešlo na označenie M4. Znamená prepĺňanie stratu atmosféry? 
Subaru sa nestratí
Magazín

Subaru sa nestratí

Jedna skúsenosť je za tisíc slov či fotografií. Preto sme veľmi radi využili ponuku importéra vozidiel Subaru na test modelov XV a Forester mimo pevných ciest.
Ťažká dilema
Magazín

Ťažká dilema

Predstavte si, že sa jedného krásneho rána zobudíte, vyjdete na dvor a chcete minúť na auto približne 150 000 eur. Je lepšou kúpou klasik alebo moderné superauto?