Magazín

VIDEO: Pozor! Na cestách útočia zvieratá!

Cesty niekedy vedia byť plné prekvapení. Aj na slovenských cestách sa človek stretne s kadejakou "lesnou zmesou" v podobe sŕn, líšok, jazvecov či dokonca aj medveďov. Svoje o tom vie aj slovenský vodič, ktorý natočil súboj medveďa s jeleňom.

Prečítajte si aj:


VIDEO: Pri Kremnici natočil súboj medveďa s jeleňom priamo pri ceste

Michal Čabai


Problém však nastane, ak sa s autom dostanete do prirodzeného teritória zvierat, obvzvlášť v divočine. Ak sa vám do cesty postaví 2-7 tonový slon a z nejakej príčiny sa mu váš 4-kolesový miláčik nebude páčiť, je čas na rýchly útek. V opačnom prípade s vami slon narobí poriadok, resp. z vášho vozítka riadny neporiadok.

Aj vy už vidíte ten inzerát na bazoši TOP stav Škoda Fabia II. combi?
Aj vy už vidíte ten inzerát na bazoši TOP stav Škoda Fabia II. combi?
Zdroj: YouTube

Podceňovať netreba ani jedovaté druhy hadov, ktoré sa vám môžu dostať aj pod kapotu a už vôbec netreba podceňovať veľké skupinky opíc. Tie sú hravé, náladové a ako sa presvedčili ľudia vo videu, dostať sa vedia aj do strešných odkladacích priestorov. A verte, že vám to prešmatrajú dôkladnejšie ako colníci na ukrajinsko-slovenských hraniciach.

Ten pocit, keď vám jedna puklica chýba ale našťastie má sused také isté!
Ten pocit, keď vám jedna puklica chýba ale našťastie má sused také isté!
Zdroj: YouTube

VIDEO:

Michal Čabai
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.