Zajazdite si na miniatúrnom Slovakiaringu!

Redakcia, 28.04.2017
Túto možnosť máte ak cez víkend navštívite bratislavský autosalón. V stánku OMV nájdete repliku nášho súťažného okruhu, ktorý sa nachádza neďaleko Orechovej Potône.

Ponuka zaujme nielen tých najmenších, ale aj fanúšikov rôznych autodráh. Súťažiť budete na modeloch Audi DTM. Zapretekať si môžete so svojimi známymi, prípadne si to rozdá otec so synom. Na miniatúrnom Slovakiaringu si budú môcť záujemcovia preveriť svoje jazdecké schopnosti a zažiť napínavé preteky so svojimi známymi. Navyše odmenou za najrýchlejší čas dňa nebude iba všeobecná spokojnosť, ale aj výhra 150 eurovej poukážky na nákup paliva na čerpacích staniciach OMV.

Na stánku OMV môžete zastihnúť aj nášho úspešného jazdca na Rely Dakar Ivana Jakeša a získať od neho autogram, prípadne sa odfotiť na jeho motorke. Ak ho zastihnete môžete si vypočuť aj jeho skúsenosti i zážitky z Dakaru, či opýtať sa ho na to, čo vás zaujíma.

Ak ste vášnivý motorista a svoje auto máte radi, od odborníkov sa môžete dozvedieť aj výhody používania prémiových palív. Označenie OMV MaxxMotion Performance Fuels poznáte z čerpacích staníc. Sú síce drahšie, no zároveň oveľa kvalitnejšie, najmä v súčasnosti, kedy sa do palív primiešava Bio-zložka zabezpečuje prémiové palivo optimálnu účinnosť spaľovania, dlhšiu životnosť motorov a vyšší výkon.

Debatu o palive môžete absolvovať počas občerstvenia sa kvalitnou kávou VIVA CAFE, ktorú návštevníci modro-zelenej čerpacej stanice už dôverne poznajú. A ak ste ju už pili, určite potvrdíte jej kvalitu.