Best Cars 2017: hlasujte a vyhrajte Mercedes alebo luxusný pobyt

Redakcia, 10.10.2016
Aj tento rok vyhlasujeme slovenské kolo ojedinelej ankety Best Cars - Najlepšie autá roku 2017. Hlavnou cenou je Mercedes-Benz GLC Coupé na mesiac a luxusný pobyt.    

Medzinárodná anketa Best Cars, organizovaná vydavateľstvom Motor Media, je najväčšou svojho druhu v Európe. Každoročne sa do nej zapája väčšina krajín, kde vychádzajú časopisy zo skupiny auto motor und sport.

A tak aj vy, čitatelia a návštevníci webu Autoviny.sk, máte prostredníctvom webového formulára možnosť voliť víťazov jednotlivých kategórií a dať najavo, akú máte skúsenosť s jednotlivými automobilkami.

Automobily môžete voliť v rámci všetkých vozidiel na trhu (Voľba A), ale tiež v rámci stanovených cenových limitov tzv. Voľby B, ktoré nájdete aj v tabuľke pod článkom. Cieľom je ukázať, ktoré modely podľa názoru čitateľov najlepšie napĺňajú ideál z hľadiska ponúkanej úžitkovej hodnoty a ceny.

Ako vždy sme do ankety získali hodnotné, a veríme, že aj zaujímavé ceny, ako poďakovanie za čas, ktorý strávite vyplnením anketového lístka. Prajeme vám patrične kritickú voľbu a šťastie!

>>> ELEKTRONICKÉ HLASOVANIE BEST CARS 2017 TU <<<