Slovenská predpremiéra Maserati Levante na Motosalóne Bory

PR projekt, 14.09.2016
Bratislavské nákupno-zábavné centrum Bory Mall predstaví 17.9. na Motosalóne Bory najnovší model od Maserati, nový Ford Mustang, ale aj slovenský pretekársky automobil Brutal. 

Motoexpozíciu bude tvoriť viac než 130 modelov vozidiel. Vystavené budú autá, motorky, športové lietadlo a lode, a na vyhliadkové lety bude pripravený vrtuľník. Prehliadka motorových vozidiel odštartuje budúci víkend. Luxusné značky ako Ferrari či Cadillac predvedú známe modely, vystavovať budú však napríklad aj Mercedes a BMW, ktoré ukáže model i8, obdivovať budete môcť aj Lamborgini Aventador. Za motorky to budú obľúbené Harley Davidson, Yamaha, Suzuki a Kawasaki. Upúta aj športové auto s pretekárskymi ambíciami Brutal, ktorý dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h za menej ako 3,9 sekundy. U nás ešte nepredstavené Maserati Levante, ktoré svet uzrel ešte len tento rok v Ženeve, prvé SUV tejto značky, určite poteší milovníkov priestorovosti a aerodynamiky. Zaujímavosťou budú tiež ručne vyrábané motocykle slovenských fyzikálnych chemikov s názvom Furkamotors a model Cadillac Escalade, osemmiestne americké SUV.

Pre tých, ktorí si chcú Motosalón obzrieť aj zhora, pristane v Bory Mall vrtuľník a návštevníci budú môcť zažiť vyhliadkové lety ponad Bratislavu. Súčasťou podujatia bude aj Zóna profesionálov z magazínu auto motor a šport , kde sa dozviete cenné rady od motoristických expertov a porozprávate sa o novinkách v automobilovom priemysle. Odborníci budú poskytovať rady ohľadom porovnania jednotlivých automobilov a ich parametrov, a odporučia tak návštevníkom napríklad vhodný typ auta. Mladí návštevníci nákupno-zábavného centra si môžu dokonca „zašoférovať“ v naozajstných autách s lektormi z autoškoly a odniesť si domov detský vodičák.

Prehliadka vozidiel cestnej, vodnej a leteckej dopravy na tému ZEM, VODA A VZDUCH je tu pre všetkých, ktorí si nenechajú ujsť ani jednu motoristickú výstavu. Počas celého víkendu sa Bory Mall bude ozývať zvukom motorov a zábavy, pretože návštevníci si zadarmo budú môcť dopriať zážitok z rozmanitej výstavy, Motosalónu Bory.