IMPA dámske kluby so značkou ŠKODA

PR projekt, 25.05.2015
IMPA dámske kluby sa naplno rozbehli a ukázali, že spojenie žien, áut, zdravej výživy a módy je hmatateľné a reálne.

Dôkazom bol už tretí dámsky klub, ktorý sa za pár mesiacov podarilo IMPE zrealizovať. Stretnutia sa niesli v znamení hlavnej myšlienky projektu „Krásna a zdravá aj za volantom“. V marci sa dámsky klub na jeden deň presťahoval do priestorov Centra pomoci Ligy proti rakovine a to predovšetkým pre 25. výročie činnosti Ligy proti rakovine a 19. ročník zbierky Deň narcisov. Úlohu hostiteľa na treťom dámskom klube 21.mája prevzala IMPA v Bratislave. Okrem zdravých dobrôt si ženy pochutili aj na módnych skvostoch od návrhárky Zuzany Bottkovej. Súčasťou programu bola aj módna prehliadka jej krásnych modelov. Okrem mladých modeliek sa mohli dámy stretnúť so seriálovými herečkami Gabikou Škrabákovou, Zuzkou Frenglovou a v marci sa roly modelky zhostila aj Zuzka Vačková.

Ďalšou z osobností bola výkonná riaditeľka Liga proti rakovine, Ing. Eva Kováčová, ktorá hosťom odprezentovala činnosť a záslužnú prácu občianskeho združenia. „Mnohí si činnosť Ligy proti rakovine spájajú iba s finančnou zbierkou Deň narcisov. Liga proti rakovine však pripravuje a realizuje celoročné projekty a programy, ktorými pomáha onkologickým pacientom. A preto sme veľmi radi, že môžeme byť partnerom Ligy proti rakovine celý rok, podporovať ich činnosť rôznymi formami. A jednou z nich je aj prezentácia ich záslužnej činnosti nielen v našich dámskych kluboch, ale aj počas iných podujatí, ktoré organizujeme alebo ktorých sme súčasťou. Najbližšie to bude najväčšie slovenské MDD v Auparku a Sade Janka Kráľa, v nedeľu 31. mája. Všetci sú srdečne pozvaní“, dodáva Petra Volčková.

ŠKODA v Dámskom klube

Hlavnou hrdinkou marcového dámskeho klubu bola nová ŠKODA Fabia, auto roka 2015 na Slovensku. Okrem nej sa v Centre pomoci Ligy proti rakovine dámam predstavila aj krásna biela ŠKODA Rapid Spaceback a nová ŠKODA Yeti, ktorá však bola upravená na ručné riadenie pre hendikepovaných motoristov .

Spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko má široký program riešenia prepravy osôb so zdravotným postihnutím. Do tohto projektu sa zapojila aj spoločnosť IMPA Bratislava.

Podporiť druhý dámsky klub IMPA prišla v marci mladá, talentovaná a úspešná herečka Kristína Svarinská, ktorá je tvárou nového modelu ŠKODA Fabia. Prvé kilometre má už šťastne za sebou a netají sa svojou spokojnosťou.

Májový dámsky klub sa konal v priestoroch autosalónu IMPA v bratislavskej Petržalke a stretli sa v ňom dámy šoférky aj s ďalšími zaujímavými osobnosťami, medzi ktorými nechýbala ani výtvarníčka, grafička a dizajnérka Ingrid Sýkorová, ktorá sa venuje umeleckému vzdelávaniu detí, maľuje obrazy, vyrába šperky, navrhuje interiéry aj exteriéry bytov, domov, reštaurácií, či grafické návrhy pre firmy.

Dámy sa mohli porozprávať so šarmantnými a známymi tvárami z televíznej obrazovky ako je Janka Boršáková a Petra Palevičová. Petra bola modelkou, moderátorkou a úžasnú romantickú bodku na konci módnej prehliadky dala v podaní nádhernej piesne.

Básnik, filozof života a slovný iluzionista Ondrej Kalamár predstavil svoju spisovateľskú tvorbu spolu so svojou kolegyňou - spisovateľkou Slávkou Koleničovou, ktorá v najbližšej dobre bude krstiť svoju novú publikáciu.

Komplexná záchranná služba Bratislava – Nové Mesto predstavila prvú detskú výjazdovú pohotovosť pre celý bratislavský okres. Pozornosť pritiahla pravá americká sanitka Mobilnej intenzívnej jednotky, ktorá je jediná na Slovensku.

Motoristická novinárka Alena Chorvátová vyspovedala všetkých hostí na tému motoristickú, akí sú šoféri, otestovala ich znalosti o vozidlách značky ŠKODA.

Príjemnú atmosféru neustále udržovala Andy Molnárová a jej zdravá káva, čaje a nápoje z huby reishi. V duchu zdravá za volantom sa nieslo aj ostatné občerstvenie:

» zdravá voda Kangen, ktorá hydratuje a detoxikuje

» zdravá živá strava Lifefood, bez lepku, laktózy a pridaného cukru

» Fruxi Fresh, originál 100%-né šťavy z ovocia a zeleniny

Ženy zažili premeny a líčenie s pleťovou a dekoratívnou kozmetikou Mary Kay, ktorá vyvrcholila tombolou a výhernými cenami potešila nejednu ženu.

Každý návštevník si mohol užiť nie len testovacie jazdy na vozidlách ŠKODA ale počas celého dňa prebiehala v IMPE servisná akcia pre vozidlá našich hostí.

„Čerešničkami na torte" boli vozidlá Octavia RS a v najvyššej výbavovej verzii Octavia Laurin & Klement.