Aktuality

Nepremeškajte! V marcovom vydaní časopisu auto motor a šport bude vstupenka na RALLYCROSS zdarma!

auto motor a šport č. 03/2019

V aktuálne pripravovanom vydaní auto motor a šport č. 3/2019, ktoré vychádza v pondelok 18.2.2019, nájdete vstupenku na FIA CEZ OMV MaxxMotion Rallycross v hodnote 10 € úplne zdarma!

Žiadne chytáky, žiadne registrácie, žiadne zasielanie potvrdzovacích správ! Stačí si kúpiť časopis, v ktorom nájdete vstupenku a tou sa preukážete pri vstupe na Slovakia Ring.

FIA CEZ OMV MaxxMotion Rallycross sa uskutoční 30. a 31.3.2019 na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni a čitateľ sa môže rozhodnúť sám, v ktorý deň vstupenku využije.

Vstupenka je pre 1 osobu na všetky tribúny + vstup do paddocku.


auto motor a šport č. 03/2019

Kedy a kde sa dá kúpiť marcové číslo auto motor a šport?

Marcové vydanie časopisu auto motor a šport č. 3/2019 bude v predaji od pondelka 18.2.2019 na celom území Slovenskej republiky za nezmenenú cenu 3,30 €. Časopis kúpite na predajných miestach, kde sa predávajú tlačoviny: v super a hypermarketoch, trafikách, na čerpacích staniciach. S každým zakúpeným časopisom získate novú vstupenku, pričom ich počet nie je obmedzený.

ⓘ Ak máte záujem o predplatné časopisu, prejdite na stránku Predplatné auto motor a šport.


Ako sa dostať na Slovakia Ring?

Na Slovakia Ring je najlepšie prísť vlastným autom, ale môžete využiť aj vlakové a autobusové spojenia. Ak idete vlastným autom, Slovakia Ring nájdete 6 km od obce Orechová Potôň, 30 minút od Bratislavy po ceste 572 smer Dunajská Streda.

Vlaková stanica v Orechovej Potôni sa nachádza 5 km od okruhu Slovakia Ring. Na vybrané podujatia je k dispozícii kyvadlová doprava autobusmi, pre zistenie aktuálneho trafikonu je potrebné sledovať Slovakia Ring na Facebooku.


Rally Cross v kocke:

Jazdí sa na krátkych tratiach, ktoré sú kombináciou asfaltu a nespevneného povrchu - tzv. šotoliny.

Od jazdcov si vyžaduje precíznosť kvôli nesmierne odlišnej adhézii povrchu a zároveň odvahu spojenú s talentom a skúsenosťami.

Predsa len ide o kontaktný šport, v ktorom majú jazdci iba niekoľko krátkych kôl na to, aby zvíťazili.

Vyraďovacím systémom sa potom tí najlepší stretnú vo veľkom finále.


Všetky informácie o FIA CEZ OMV MaxxMotion Rallycross

Erik Stríž
Erik Stríž je redaktorom magazínu Autoviny.sk a časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. V mediálnej oblasti sa pohybuje od roku 2007, okrem konvenčných auto-moto tém sa venuje aj problematike udržateľnej mobility, technológiám a dizajnu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie