Aktuality

Bratislavský obchvat a dôležité ulice zajtra na niekoľko hodín uzavrú! Toto je dôvod:

10 vecí, ktoré robia ľudia najčastejšie počas zápchy

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave upozorňuje vodičov na rozsiahle dopravné obmedzenia, s ktorými je potrebné počítať v priebehu 7. februára.

„V súvislosti s návštevou nemeckej delegácie musia účastníci cestnej premávky počítať s viacerými dopravnými obmedzeniami, týkajúcich sa najmä širšieho centra Bratislavy ako aj hlavných príjazdových ciest do Bratislavy,“ informoval pre spravodajský portál dnes24.sk hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

V čase od 10.30 hod dôjde môžete počítať s obmedzením premávky pri presune nemeckej delegácie z Bratislavského letiska, pričom dôjde k uzatvoreniu diaľničného obchvatu D1 a to v úseku od Zlatých pieskov po Most SNP, ďalej Einsteinovej ul., Staromestskej ul. a Hodžovho nám. a obojsmerne Palisády. Tieto obmedzenia by mali trvať zhruba do 11.00 hod, a následne dôjde na uvedenej trase k čiastočnému obmedzeniu ešte v čase medzi 11.30 hod a 12.00 hod.

Obmedzenia budú pokračovať aj v popoludňajších hodinách. V čase približne od 14.00 do 14.15 poobede budú opäť uzatvorené obojsmerne Palisády a Hodžovo námestie. Staromestská ulica, Most SNP, Eisteinová ulica a diaľničný obchvat v smere na Trnavu budú nasledovať od 14:45 do 16:00 poobede.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie