Aktuality

Pozeráte sa na skutočných hrdinov! Čo urobili?

František Hija a Zuzana Zlatošová z Obvodného oddelenia PZ z Považskej Bystrice dostali informáciu, že malo v skorých ranných hodinách v Udiči dôjsť k dopravnej nehode. Bolo počuť ranu a následné trúbenie, avšak vozidlo vidno nebolo. Až po príchode na miesto zistili, že v potoku sa nachádza vozidlo prevrátené na strechu. Takmer celá strecha bola ponorená vo vode.

Havária
Zdroj: facebook

Vo vozidle zbadali mladú ženu, ktorá bola hlavou dole so zapnutým bezpečnostným pásom, kvôli ktorému sa nemohla dostať z vozidla von. Mladá 20 ročná vodička už bola vyčerpaná, podchladená a nevládala držať hlavu nad vodou. Podarilo sa im otvoriť zadné dvere, odrezať bezpečnostný pás a následne šoférku vyslobodiť a poskytnúť jej prvú pomoc.

Prečítajte si aj:


Marián Čekovský mal dopravnú nehodu! Nebyť duchaprítomných ľudí, už by nemusel byť medzi nami živými

Michal Čabai


Krásny príklad poriadného pracovného nasadenia, a od našej redakcie posielame mladým policajtom obrovský REŠPEKT. Vyjadriť ten svoj môžete na facebook statuse Polície Slovenskej republiky:

Michal Čabai
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie