Autoviny.sk

VIDEO: Bizarne vytvorená, no o to chytľavejšia pesnička

Keď sa zozbiera partička šikovných ľudí, nazvučí sa auto, vyskladá sa dráha z hudobných nástrojov, môže vzniknúť zaujímavý, no na prvý pohľad bizarný projekt akým je skupina OK Go.

Videoklip je na internete od roku 2012 a zaujal už viac ako 40 miliónov ľudí, a niet sa čomu čudovať. Chcelo to veľkú dávku talentu, práce a nervov pri skladaní dráhy.

VIDEO:

Videoklip vznikol v spolupráci so značkou Chevrolet a o klip sa postaral známy klipový producent a vizuálny umelec z 90. rokov Samuel Bayer. Skupina OK Go pochádza z Chicaga, no momentálne pôsobia hlavne v Los Angeles. Pre hudobno-vizuálny zážitok sa rozhodne oplatí zakopnúť aj o ich ďalšie projekty na ich YouTube kanáli.

Michal Čabai
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Aktuality

Luxusné modely Lexus pracujú na letisku

Automobily značky Lexus máte možnosť stretnúť na cestách po celom svete. Zaujímavosťou je, že ich nájdete aj na mieste, kde by ste to možno nečakali. Napríklad na austrálskom letisku pre súkromné lietadlá Melbourne Jet Base, kde privážajú cestujúcich a posádky k lietadlám.