Aktuality

VIDEO: Pri Kremnici natočil súboj medveďa s jeleňom priamo pri ceste

Vidieť medveďa vo voľnej prírode vôbec nie je sranda. Na internete existuje množstvo návodov ako sa správať v jeho prítomnosti. Ale ako sa správať, keď vidíme divočinu priamo pred naším zrakom popri ceste autom?

Vodič sa rozhodol zobrať situáciu do vlastných rúk. Jeleňa sa snažil zachrániť najskôr trúbením, keď trúbenie nepomohlo, dodal výkon motora. Od internetových diskutujúcich si však vypočul značnú dávku kritiky.

Ďalšie názory od internetových diskutérov
Ďalšie názory od internetových diskutérov
Zdroj: facebook
Správanie vodiča vyvolalo búrlivú diskusiu
Správanie vodiča vyvolalo búrlivú diskusiu
Zdroj: facebook

Ako by ste sa v danej situácii zachovali vy? A aká** „lesná zmes“ prebehla cez cestu naposledy vám?**

VIDEO:

Michal Čabai
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

TEST: Peugeot 508 1.6 THP GT - Leví kráľ

Hovorí sa, že medzi odvahou a hlúposťou existuje len veľmi tenká hranica, na ktorej práve teraz balancuje aj automobilka Peugeot. Budeme na nový Peugeot 508 v budúcnosti spomínať ako na záchrancu strednej triedy, alebo sa z neho v tieni obľúbených SUV stane neúspešný prepadák?