Vyhlásenie súťaže o lístky na voľné jazdy na Slovakiaringu!

Redakcia, 28.02.2018
Stačilo spraviť tri kroky a boli ste v žrebovaní o ceny v celkovej hodnote 150 €. Máme pripravených 5 poukážok na voľnú jazdu na vlastnom aute na okruhu Slovakiaring v hodnote 30 €.
Tohtotýždňová súťaž: Lístky na voľné jazdy na Slovakiaringu!

Tohtotýždňová súťaž: Lístky na voľné jazdy na Slovakiaringu!

Pravidlá pre zapojenie sa do súťaže boli jednoduché:

  1. Byť fanúšikom našej stránky na Facebooku aspoň v čase žrebovania
  2. Zdieľať príspevok so súťažou na Facebooku (odkaz)
  3. Odpovedať na jednoduchú otázku a zverejniť odpoveď v komentári pod týmto článkom alebo v tomto príspevku na Facebooku.

Otázka znie: Ako sa bude volať nové SUV od značky Seat? (odpoveď skúste nájsť napríklad v tomto našom článku)


Výbercami súťaže o lístky na jazdy na Slovakiaringu sú:
Meno výhercu sme odstránili z dôvodu ochrany osobných údajov

Žrebovanie piatich víťazov súťaže prebehne v utorok 27.2.2018 v poobedňajších hodinách formou náhodného výberu. Z celkového množstva súťažiacich bude vybratých 20 finalistov, z ktorých sa napokon opäť náhodne vyberie 5, ktorí získajú po jednej poukážke na jazdu. Tieto poukážky nie sú vzájomne žiadnym spôsobom prepojené, sú prenosné a časovo neobmedzené. Poukážku teda môžete využiť vy alebo ktokoľvek iný a v akomkoľvek čase - pre zistenie časovej dostupnosti jázd si prosím naštudujte podmienky a rozvrhy na stránke slovakiaring.sk:

Jazda vlastným automobilom na okruhu SLOVAKIA RING 30 minút Poukážka na jazdu vlastným automobilom na okruhu SLOVAKIA RING v trvaní 30 minút bez povinného školenia


Poukážku vám poskytneme bez vypísaného mena, takže ju môžete venovať aj niekomu inému. Všetky ostatné náklady spojené s využitím poukážky si výherca hradí sám (doprava, palivo spotrebované počas jazdy, eventuálne škody na okruhu a podobne).

Poukážku je možné využiť výlučne na úhradu ceny za sprístupnenie rýchlostnej dráhy pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING za účelom neexkluzívnej jazdy na vlastnom automobile v trvaní 30 minút za jednu jazdu.

Piatich výhercov kontaktujeme v deň vyhlásenia prostredníctvom správy na Facebooku. Ak výhercom nebude z akéhokoľvek dôvodu doručená správa so žiadosťou o poskytnutie korešpondenčnej adresy, na ktorú možno poukážku zaslať, nech prosíme kontaktujú poverenú osobu na adrese striz@imotormedia.sk.
Vyhlasovateľom súťaže je vydavateľ mediálnych titulov Auto Motor a Šport - Slovensko a Autoviny.sk. Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo na zmeny týkajúce sa súťaže bez predchádzajúceho upozornenia.