725-koňové Audi RS6+ Jona Olssona je skrátka splneným snom každého chlapca

Redakcia, 23.02.2018
Predchádzajúcu RS6 mu niekto ukradol a podpálil, tá nová však pôvodnú prekonala snáď v každom ohľade. Nebudeme sa tajiť tým, že úprimne závidíme. Ale iba v tom dobrom, toto by sme určite chceli parkovať na príjazdovej ceste pred domom.

Jon Olsson je špičkový športovec zo Švajčiarska, pozornosť verejnosti si však získava aj tým, že sa okolo neho sústreďuje nápadne veľa sponzorov. Jedným z tých prestížnych je aj automobilka Audi, ktorá mu pravidelne pripravuje špeciálne edície svojich automobilov. V nich sa potom nielen predvádza na internete, ale auto aj reálne využíva pri doprave v rámci svojej športovej činnosti.

Olsson medzičasom vystriedal napríklad aj špeciálne upravený superšport AUDI R8 a tiež Audi RS6 DTM, avšak tú mu niekto ukradol a podpálil.

725-koňové Audi RS6+ Jona Olssona

Nové 725-koňové AUDI RS6+ s ohromujúcim dizajnom je kuriozitou aj v časoch, keď sa na internete objavuje kadečo. Najnápadnejšou úpravou je čierno-biele vyhotovenie karosérie, pričom automobil je z polovice čierny, z druhej biely. Všadeprítomné nálepky s logami sponzorov na tomto aute vyzerajú prekvapivo dobre a kuriozitou je, že pneumatiky značky Continental sú z boku vybavené nálepkami Michelin.