Čudné maniére: Spevák Justin Bieber naháňa baby v požičanom Ferrari! (VIDEO)

19.02.2018
Je mladý, talentovaný, ale aj divoký a miluje rýchle autá. Kde inde, ako v športiaku mohli nachytať speváka Justina Biebera. Korzoval sa v Beverly Hills v luxusnom aute, ktorého vlastníkom však nebol on sám, ale jeho kamarát, pretekár Formule 1 Lewis Hamilton.
justin bieber ferrari

Nemá na vlastné?

Bieber sa hneď na instagrame pochválil fotkou, kde sedí na kapote jeho červeného Ferrari a spustil tým internetové šialenstvo. Hoci ide o staršiu udalosť, dodnes si z neho robia hejtery posmešky: "Bieber nemá na vlastný lapač ženských sukní?"

Jazda na pokutu!

Video zachytáva celú jazdu týchto dvoch bohatých a úspešných kamošov, ako brázdia ulice Los Angeles, zastavujú pri luxusných baroch, akým je napr. BOA Steakhouse 9200 so sexi dievčatami "strážiacimi" hlavnú ulicu. Hamilton to s rýchlosťou na ceste však nepreháňal. Dokonca si spomenul, že má zapnúť svetlá až v polovici jazdy.

Drahé garáže

Lewis Hamilton je známy svojou zbierkou hyperkár. Jeho najvýznamnejším automobilom je Pagani Zonda 760 LH, ale vlastní aj McLaren P1, AC Cobra, Ford Mustang a Mercedes-Benz SL 65. Do zbierky mu pribudlo aj Porsche 918 Spyder.

Naproti tomu zbierka Justina Biebera je chabejšia. Doma má Ferrari 458 Italia, Cadillac CTS-V a Lamborghini Aventador. Najčastejšie ho však vidieť na turné, kde sa presúva na zadnom sedadle čiernej modifikovanej dodávky Mercedes-Benz Sprinter.

Pozrite si video z jazdy Justina Biebera TU.

Zdroj: gtspirit.com