Najlepšia replika Tumbler Batmobile na predaj! Najpodobnejší model s tým, ktorý používal skutočný Batman

23.01.2018
Práve teraz je na predaj dokonalý Carbon Fiber Tumber Batmobile model, ktorý používal skutočný Batman v trilógii Dark Knight.

Karoséria je zostavená z rúrkových tyčí. Na prednej strane je možné si nastaviť nápravu, ktorá je známa z filmov. Vozidlo pozostáva z viac ako 25% aerodynamických karbónových vlákien. Pod kapotou je malý 350-blokový motor značky Chevrolet Corvette.

Replika batmobil
Replika batmobil
Replika batmobil

Je označený a oficiálne zaregistrovaný ako Ford Mustang z roku 1968. Spolu s registráciou je dodávaný s LED prednými, brzdovými, širokouhlými svetlami a smerovkami. Jeho vzhľad je tak celý osvetlený. Na vozidlo je tiež pripojených šesť bielych LED svetiel. Súčasťou je aj živé pyrotechnické nastavenie, ktoré produkuje premenlivý plameň.

Replika batmobil
Replika batmobil

Akonáhle si sadnete dovnútra, privítajú vás tri obrazovky, ktoré sú pripojené k trom rôznym fotoaparátom. Karoséria aj strecha sa skladá z uhlíkových vlákien. Je otvárateľná a môže byť aktivovaná pomocou kľúča. Vodičovi tak poskytuje ľahký vstup do kabíny. Vo vnútri je identický interiér s tým, ktorý sme mohli vidieť vo filme.

V minulosti sa predávali mnohé repliky Tumbler Batmobiles v cenovej hodnote 1-1,3 milióna dolárov. Pri tejto príležitosti si budete môcť kúpiť najlepšiu repliku tohto známeho auta za nižšiu cenu.

Zdroj: usnews.com