Tesla Model 3 má problémy s kvalitou, jednotlivé komponenty vôbec nelícujú!

Peter Orosz, 14.06.2017
Fotografie prezrádzajú všetky detaily nového modelu.

Majitelia jablčných telefónov si konečne našli obľúbenú značku - je ňou Tesla. Môžeme sa len domnievať, čím to asi bude, no v mnohých ohľadoch sa Elon Musk na Steva Jobsa podobá a ich produkty vsádzajú na uhladené, jednoduché a moderné tvary.


Ďalšiu podobnosť môžeme nájsť pri predstavovaní kľúčových produktov. Prvý iPhone bol počas prezentácie stále vo vývoji a Jobs sa modlil, aby vydržal do konca. Podobné pocity zažívali aj ľudia z Tesly, keď svetu ukázali nový Model 3. Stačil prísľub majiteľa, zopár teplých článkov v novinách a celý svet začal húfne posielať posledné úspory z prasiatka do Californie. V aute pritom takmer nikto nesedel, nejazdil ba dokonca nešlo ani o sériovú podobu.


Snímky auta v sériovej podobe prednedávnom obleteli svet, veľa nadšených však nehľadajte. Veľkým sklamaním je spracovanie, zlé lícovanie je badateľné na prednej kapote aj v oblasti c-stĺpika. Aj keď veríme, že sa to Tesle podarí opraviť, kvalitatívne problémy zaznamenali aj majitelia modelov S a X. Okrem iného, fotografie nám poskytli pohľad aj do sériového interiéru. Ten je skutočne minimalistický a dokonca bez budíkov pred volantom. Všetky systémy sa pritom budú ovládať z centrálneho dotykového displeja, orientovaného na šírku.


Zavítajte do našej galérie a posúďte sami!