The Grand Tour – Poznáme dátum premiéry druhej série!

Peter Orosz, 09.06.2017
Jezza, Škrečok a Kapitán pomalý sa čoskoro vrátia s pokračovaním úspešného The Grand Tour

Plodný to rok. Nielenže sa nám vrátili obľúbení moderátori v novej relácii The Grand Tour, o reštart sa pokúsila aj BBC s obmeneným tímom. Potvrdilo sa tak staré pravidlo, že všetko zlé je na niečo dobré. Posledná séria Top Gearu pritom nebola vôbec zlá, a preto si pôvodné trio musí dať na pokračovaní záležať.


Aj keď môžeme ich prvú sériu označiť za podarenú, niekedy sme museli bojovať s nevydarenými vtipmi či dokonca nudou. Nový závodný jazdec, Američan, vadí azda každému. Amazon, ktorý The Grand Tour na internete vysiela a financuje, si tiež musí dať pozor na patenty BBC. Rozhovory s celebritami tak nahradili skečom, v ktorom sa nejakej celebrite cestou do štúdia stane smrteľná nehoda. Pekné na papieri, trápne v realite. Momentálne už prebieha strih druhej série a my dúfame, že sa z úvodných chýb ponaučili.


Pri natáčaní druhej série navštívili aj obľúbenú destináciu Slovákov – Chorvátsko. V tradičných testoch budeme môcť vidieť aj Ford GT, Porsche 911 GT3, McLaren 720S alebo Lamborghini Huracan Performante. Podľa najnovších informácií si prvý diel série budeme môcť pozrieť už v priebehu októbra.